Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat

18 BUC TONER

Număr anunț
DA22745674
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
MASTER INK SRL (CUI 20572058)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.750 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 12:10
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.830 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.