Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare consumabile pentru imprimante şi multifuncţionale, conform anunt nr. ADV1067628
- Număr anunț
- DA22738478
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147 RON
- Valoare atribuită
- 147 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 15:06
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147 RON
din 147 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro