Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie pachet consumabile imprimanta pentru Primăria comunei Pietroasa

Număr anunț
DA22713919
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860 RON
Valoare finală
860 RON
Data publicării
29.03.2019 12:57
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.