Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS HP IAICON

Număr anunț
DA22713640
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARNA MARE (CUI 17337745)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,40 RON
Valoare finală
162,40 RON
Data publicării
29.03.2019 12:45
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.