Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Imprimanta HP LaserJet Enterprise M609x
- Număr anunț
- DA22742904
- Autoritate contractantă
- Directia Regionala de Statistica Braila (CUI 4343036)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.894 RON
- Valoare finală
- 9.996 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 10:15
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.