Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER BROTHER DCP-L5500DN

Număr anunț
DA22742039
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
03.04.2019 09:39
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.