Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE WIRELESS MICROSOFT

Număr anunț
DA22735063
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117 RON
Valoare atribuită
117 RON
Data publicării
02.04.2019 12:46
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117 RON

din 117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.