Ofertă refuzată Cumpărare directă

MOUSE LOGITECH WIRELESS B170

Număr anunț
DA22727671
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,28 RON
Valoare finală
151,28 RON
Data publicării
01.04.2019 15:30
Data finalizării
03.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.