Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA22743185
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,50 RON
Valoare atribuită
288,80 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 10:27
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,80 RON

din 298,50 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 9,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.