Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA22735723
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
PADUREANU P VASILICA IF (CUI 27044165)
Cod CPV
39263100-4 · Seturi de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,50 RON
Valoare atribuită
573,50 RON
Data publicării
02.04.2019 13:15
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,50 RON

din 573,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.