Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,0% sub estimat
Benzi reactive
- Număr anunț
- DA22746172
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 406 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 12:33
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406 RON
din 580 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 174 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.