Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV10695 Acumulator auto SORGETI ESTREMO 12V 100Ah

Număr anunț
DA22744077
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,94 RON
Valoare atribuită
327,94 RON
Data publicării
03.04.2019 11:06
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,94 RON

din 327,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.