Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii drum de legatura intre Cimitirul orasenesc si bretea de legatura autostrada
- Număr anunț
- DA22738898
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- RUBIK MODUL SRL (CUI 26092024)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440.640 RON
- Valoare atribuită
- 440.640 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 15:26
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440.640 RON
din 440.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro