Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem de dozat hipoclorit 0-3 l
- Număr anunț
- DA22732993
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
- Cod CPV
- 42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare finală
- 7.800 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 11:23
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.