Ofertă acceptată Cumpărare directă

sERVICII DE INTRETINERE TERENURI DE SPORT DE PE RAZA COMUNEI JUCU

Număr anunț
DA22731713
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
SCHMIDT EXCLUSIVE DESIGNING S.R.L. (CUI 36373655)
Cod CPV
77320000-9 · Servicii de intretinere a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.000 RON
Valoare atribuită
99.000 RON
Data publicării
02.04.2019 10:31
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.000 RON

din 99.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.