Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta, revizii centrale de detectie incendiu
- Număr anunț
- DA22719841
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- FILLS GENERAL SERVICE SRL (CUI RO4851158)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.160 RON
- Valoare atribuită
- 32.160 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:42
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.160 RON
din 32.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro