Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antiinflamatoare
- Număr anunț
- DA22721695
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,50 RON
- Valoare atribuită
- 521,50 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:48
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,50 RON
din 521,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro