Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire DTAC+PT-Amenajare santuri,accese, podete pe DC 9, DC 42 in com. Dumbraveni,judet Suceava

Număr anunț
DA22738642
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI RO19333529)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.845 RON
Valoare atribuită
19.845 RON
Data publicării
02.04.2019 15:13
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.845 RON

din 19.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.