Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nokia 105 (2017) Dual Sim Black

Număr anunț
DA22737580
Autoritate contractantă
COLECTARE DESEURI MOGOSOAIA SRL (CUI 27307997)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,10 RON
Valoare atribuită
378,10 RON
Data publicării
02.04.2019 14:33
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,10 RON

din 378,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.