Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de masini de spalat, de masini de curatare uscata si de masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii masina de spalat Spal 60 nr. 3
- Număr anunț
- DA22742279
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- SOLINVEST SRL (CUI RO1630667)
- Cod CPV
- 51543400-4 · Servicii de instalare de masini de spalat, de masini de curatare uscata si de masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,82 RON
- Valoare atribuită
- 791,82 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:50
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
791,82 RON
din 791,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro