Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPE 215/65/16 CONTINENTAL CONTI PREMIUM CONTACT
- Număr anunț
- DA22737555
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
- Furnizor / câștigător
- PODTEC SRL (CUI 10256872)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.563 RON
- Valoare atribuită
- 1.563 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 14:32
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 17:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.563 RON
din 1.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro