Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Butuc transat din polietilena HDPE 50x50x85cm cu blat HDPE g=3cm si masa 120x80x85, material otel in
- Număr anunț
- DA22745457
- Autoritate contractantă
- CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
- Furnizor / câștigător
- RHEDO POLIMERI S.R.L. (CUI RO35755487)
- Cod CPV
- 39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.820 RON
- Valoare atribuită
- 8.820 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 12:01
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.820 RON
din 8.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro