Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse informative si de promovare

Număr anunț
DA22745028
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
PROMO BOUTIQUE SRL (CUI 33716376)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.508 RON
Valoare atribuită
12.508 RON
Data publicării
03.04.2019 11:44
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.508 RON

din 12.508 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.