Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE

Număr anunț
DA22739005
Autoritate contractantă
Gimnaziul "Sfantu Gheorghe" Sangeorgiu de Mures (CUI 18633200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,37 RON
Valoare atribuită
297,37 RON
Data publicării
02.04.2019 15:31
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,37 RON

din 297,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.