Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pin metalic cu logo utcb nichelat si colorat conform manual de identitate vizuala
- Număr anunț
- DA22736016
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- ALF ELECTRIC LTD SRL (CUI RO1578798)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.571,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.571,50 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:27
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.571,50 RON
din 3.571,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro