Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa papetarie si menaj

Număr anunț
DA22733925
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR OLT (CUI 17115528)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,09 RON
Valoare atribuită
946,09 RON
Data publicării
02.04.2019 11:58
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,09 RON

din 946,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.