Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Furnizare aer conditionat
- Număr anunț
- DA22732315
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.428,56 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 10:55
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.428,56 RON
din 1.512,60 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 84,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.