Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de birou si alte bunuri
- Număr anunț
- DA22724994
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- MASTER BIROTICA SRL (CUI RO19179684)
- Cod CPV
- 39298100-8 · Rame pentru fotografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841,83 RON
- Valoare atribuită
- 841,83 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:45
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
841,83 RON
din 841,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro