Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,7% sub estimat
„Produse de curatat si lustruit”
- Număr anunț
- DA22719735
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 578,88 RON 39,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 10:37
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578,88 RON
din 960 RON estimat
39,7%
Adjudecat la 60,3% din estimat · economie 381,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.