Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta pentru Dezvoltarea SCIM cf. OSGG 600/2018 si a Procedurilor CEA

Număr anunț
DA22744840
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
EXPERT TEAMOFFICE S.R.L. (CUI 34761804)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
03.04.2019 11:36
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.