Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EdgeSwitch 16 (150W)
- Număr anunț
- DA22742343
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
- Furnizor / câștigător
- TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
- Cod CPV
- 32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:52
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro