Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNITATE IMAGINE DRUM UNIT DR2300 pentru BROTHER HL 2360 2300 2320 2321 2340 2361 2365 2380 2500 2520
- Număr anunț
- DA22741563
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,96 RON
- Valoare atribuită
- 327,96 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:18
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,96 RON
din 327,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro