Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU RETEA UTP CAT.6 + cablu optic + conectori
- Număr anunț
- DA22740995
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650,82 RON
- Valoare atribuită
- 650,82 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:49
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650,82 RON
din 650,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro