Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CABINE SI URNE DE VOT

Număr anunț
DA22737610
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI RO33419553)
Cod CPV
44211110-6 · Cabine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.570 RON
Valoare atribuită
25.570 RON
Data publicării
02.04.2019 14:35
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.570 RON

din 25.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.