Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament de protectie

Număr anunț
DA22743108
Autoritate contractantă
R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" (CUI RO2944544)
Furnizor / câștigător
SALCOR S.R.L. (CUI RO11931861)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,50 RON
Valoare atribuită
457,50 RON
Data publicării
03.04.2019 10:23
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,50 RON

din 457,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.