Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN VIDANJA

Număr anunț
DA22737127
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRASESTI (CONSILIUL LOCAL ANDRASESTI) (CUI 4231636)
Furnizor / câștigător
INGCOMION SRL (CUI RO2306554)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.389 RON
Valoare atribuită
3.389 RON
Data publicării
02.04.2019 14:15
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.389 RON

din 3.389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.