Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gel ecografic TRANSPAERNT la canistra de 5L
- Număr anunț
- DA22743972
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33 RON
- Valoare atribuită
- 33 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:02
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33 RON
din 33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro