Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator
- Număr anunț
- DA22736467
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
- Furnizor / câștigător
- ROBIALITRANS SRL (CUI 35420198)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:47
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro