Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Analize medicale
- Număr anunț
- DA22718544
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
- Furnizor / câștigător
- HOLISTIC SRL (CUI 3094263)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare finală
- 2.500 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 09:45
- Data finalizării
- 03.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.