Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO - SUPLIMENTARE

Număr anunț
DA22741965
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Furnizor / câștigător
ZIP SECURITY SISTEMS SRL (CUI 15753236)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.576 RON
Valoare atribuită
4.576 RON
Data publicării
03.04.2019 09:36
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.576 RON

din 4.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.