Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,7% sub estimat
Kit de inlocuire trusa sanitara de perete
- Număr anunț
- DA22743432
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371,80 RON
- Valoare atribuită
- 295 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 10:38
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295 RON
din 371,80 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 76,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.