Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare - PACHET 2 RCA SI 1 CASCO

Număr anunț
DA22737415
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.674,93 RON
Valoare atribuită
3.674,93 RON
Data publicării
02.04.2019 14:26
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.674,93 RON

din 3.674,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.