Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente - Medicina scolara - Stomatologie

Număr anunț
DA22727014
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
FARCOM SRL (CUI RO3427309)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,96 RON
Valoare atribuită
169,96 RON
Data publicării
01.04.2019 15:01
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,96 RON

din 169,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.