Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

medicamente

Număr anunț
DA22737042
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,42 RON
Valoare atribuită
558,78 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
02.04.2019 14:11
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 06:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558,78 RON

din 562,42 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.