Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru Modernizare drumuri de interes local in comuna Botiza, jud. Maramures

Număr anunț
DA22737201
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZA (CUI 3627196)
Furnizor / câștigător
PETRUTIU ALEXANDRU PFA (CUI 30339204)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
02.04.2019 14:17
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.