Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie cu factor uman pachet pentru 8 luni

Număr anunț
DA22735073
Autoritate contractantă
Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
Furnizor / câștigător
CRIS GUARD SRL (CUI 18581224)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.500 RON
Valoare atribuită
73.500 RON
Data publicării
02.04.2019 12:46
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.500 RON

din 73.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.