Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA40565012
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
EVANS 93 SRL (CUI RO5147933)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,55 RON
Valoare atribuită
244,55 RON
Data publicării
05.06.2026 14:25
Termen limită
11.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,55 RON

din 244,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.