Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare cerere finantare
- Număr anunț
- DA22743467
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- SMARTFIN CONSULTING SRL (CUI 23832942)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 10:40
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro