Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE CIOCAN DEMOLATOR GBH 8-45B

Număr anunț
DA22738472
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.228,99 RON
Valoare atribuită
1.228,99 RON
Data publicării
02.04.2019 15:06
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.228,99 RON

din 1.228,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.