Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fisa de raspuns la chestionarul - rutiera

Număr anunț
DA22737094
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
02.04.2019 14:13
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.